Бібліотеки городенківщини йдуть на зустріч молоді.

У актовому залі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Городенки відбувся семінар з випускниками 9-11 класів «Бібліотека йде на зустріч молоді: допомога абітурієнту» в рамках проекту «Бібліотека та молодь: співпраця заради успіху та розвитку». Перед учнями виступили головні спеціалісти районного центру зайнятості: Брус Зоряна Романівна, Франків Леся Дмитрівна, Івасюк Світлана Семменівна, головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Гамула Тетяна Олександрівна. Мультимедійну презентацію проекту та нових послуг бібліотеки «Скринька абітурієнта» провела директор центральної районної бібліотеки ім. Л. Мартовича Підлеснюк Марія Михайлівна, а допомагав у проведенні семінару інженер-програміст ЦРБ Кухар Андрій Виїзні семінари відбулися в Чернятинській ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії м.Городенки ім. А. Крушельницького, ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Городенки. Зустрічі з учнівською молоддю допомагають краще зорієнтуватися у житті і вибрати правильну стежину, пізнати досвід молоді інших регіонів України в обранні професії та шляху становлення.

Бібліотеки допомагають у пошуку роботи.

Працівники центральної районної бібліотеки ім. Л. Мартовича спільно з районним центром зайнятості, відділом у справах молоді та спорту РДА провели виїзні семінари з молоддю в Чернятині та Городенці щодо її працевлаштування.
Семінари проведені в рамках проекту "Бібліотека і молодь: співпраця заради успіху та розвитку", фінансування яких здійснено коштом програми "Бібліоміст". З темами "Мій особистий порадник із працевлаштування", "Спитай у спеціаліста" виступили директор центральної районної бібліотеки Марія Підлеснюк, бібліотекар відділу обслуговування Ольга Михайлюк, головні спеціалісти відділу в справах сім'ї молод та спорту РДА Тамара Клим, районного центру зайнятості - Олеся Франків та Зоряна Брус.
Отже, сьогодні комп'ютеризовані бібліотеки активно сприять молоді в пошуках роботи.

Сучасна бібліотека йде в люди.

Врамках проекту «Бібліотека та молодь: співпраця заради успіху та розвитку» працівники центральної районної бібліотеки імені Леся Мартовича вітали з Днем Перемоги молоді родини на дитячому майданчику, молодь міста на площі Незалежності. Мамам та татусям вручили флаєри, їхнім чадам повітряні кульки, книжки-замальовки. Молодим людям рекламували новітні послуги бібліотеки.
Того дня в бібліотеку записались 17 мам, 11 татусів та 25 молодих людей.

Конкурс «Я обираю професію…»

У світі тисячі професій – як зорієнтуватись, як вибрати свою?.. Саме цій темі присвячений конкурс «Я обираю професію…», який пройшов у рамках проекту «Бібліотека та молодь: співпраця заради успіху та розвитку». Учасники конкурсу – учні ЗОШ І-ІІІ №1, №2 та гімназії ім. А. Крушельницького представляли різні професії, особливо ті, які думають у майбутньому обрати. Компетентне журі високо оцінило ерудованість, артистичність, вишуканість та знання конкурсантів. За оцінкою журі перше місце посіла команда «Городенківські варенички», друге місце розділили команди ЗОШ І-ІІІ ст. №1 «Веселі пряники» та гімназії ім. А. Крушельницького «Агенти впливу». Фінансове забезпечення даного заходу здійснили програма «Бібліоміст», центральна районна бібліотека та районний центр зайнятості.